1722533012-12-R7-D
Артикул производителя:
1722533012-12-R7-D
Производитель/Бренд:
Molex
Краткое описание:
12" PRE-CRIMP 1858/19 RED
Производитель :
Molex
Категория товара :
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Color :
Red
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Length :
12.0" (304.8mm)
Product Status :
Obsolete
Wire Gauge :
16 AWG