QT26V-38.000KAZF-T
- Артикул производителя:
- QT26V-38.000KAZF-T
- Производитель/Бренд:
- QST
- Краткое описание:
- 2X6 - 38KHZ 30PPM @25C 12.5PF
- Производитель :
- QST
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 kOhms
- Frequency :
- 38 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.236" (6.00mm)
- Load Capacitance :
- 12.5pF
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- Cylindrical Can, Radial
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.075" Dia (1.90mm)