5032S21308BMDAHEGNE-TR
- Артикул производителя:
- 5032S21308BMDAHEGNE-TR
- Производитель/Бренд:
- HKC
- Краткое описание:
- CRYSTAL 13.081MHZ -40 ~ +85C 16P
- Производитель :
- HKC
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 150 Ohms
- Frequency :
- 13.081 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±25ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.051" (1.30mm)
- Load Capacitance :
- 16pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)