QT325S-20.250MEEJ-T
- Артикул производителя:
- QT325S-20.250MEEJ-T
- Краткое описание:
- 3.2X2.5 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 20.25 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)