QT26S-32.768KEZF-T
- Артикул производителя:
- QT26S-32.768KEZF-T
- Производитель/Бренд:
- QST
- Краткое описание:
- 2X6 - 32.768KHZ 10PPM @25C 12.5
- Производитель :
- QST
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.079" (2.00mm)
- Load Capacitance :
- 12.5pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Radial, Can - SMD
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)