QT49S-6.500MAAJ-T
- Артикул производителя:
- QT49S-6.500MAAJ-T
- Краткое описание:
- HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 80 Ohms
- Frequency :
- 6.5 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)