ABS04W-32.768KHZ-6-J5-T5
- Артикул производителя:
- ABS04W-32.768KHZ-6-J5-T5
- Краткое описание:
- CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 130 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.014" (0.35mm)
- Load Capacitance :
- 6pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)