FC1610AN 32.7680K-60NN90KCX
- Артикул производителя:
- FC1610AN 32.7680K-60NN90KCX
- Производитель/Бренд:
- EPSON
- Краткое описание:
- CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
- Производитель :
- EPSON
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 90 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Load Capacitance :
- 60pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.065" L x 0.041" W (1.65mm x 1.05mm)