ABLS-LR-18.000MHZ-T
- Артикул производителя:
- ABLS-LR-18.000MHZ-T
- Краткое описание:
- CRYSTAL 18.0000MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 10 Ohms
- Frequency :
- 18 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.165" (4.20mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- HC-49/US
- Size / Dimension :
- 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)