ABLS-9.44098MHZ-10-D4Y-T
- Артикул производителя:
- ABLS-9.44098MHZ-10-D4Y-T
- Краткое описание:
- CRYSTAL 9.44098MHZ 10PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 9.44098 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.165" (4.20mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- HC-49/US
- Size / Dimension :
- 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)