ABMM2-7.3728MHZ-D1-T
Артикул производителя:
ABMM2-7.3728MHZ-D1-T
Производитель/Бренд:
Abracon LLC
Краткое описание:
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
Производитель :
Abracon LLC
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150 Ohms
Frequency :
7.3728 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.236" L x 0.142" W (6.00mm x 3.60mm)