TSX-3225 25.0000MF09Z-AC3
- Артикул производителя:
- TSX-3225 25.0000MF09Z-AC3
- Краткое описание:
- CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40 Ohms
- Frequency :
- 25 MHz
- Frequency Stability :
- ±9ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Load Capacitance :
- 9pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 75°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)