FA-238V 12.0000MA23X-W0
- Артикул производителя:
- FA-238V 12.0000MA23X-W0
- Производитель/Бренд:
- EPSON
- Краткое описание:
- CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
- Производитель :
- EPSON
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 12 MHz
- Frequency Stability :
- ±23ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Load Capacitance :
- 12pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)