ABM3B-12.1875MHZ-10-D4-T
- Артикул производителя:
- ABM3B-12.1875MHZ-10-D4-T
- Краткое описание:
- CRYSTAL 12.1875MHZ 10PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 70 Ohms
- Frequency :
- 12.1875 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.043" (1.10mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)