CX3225GA32000D0PTVCC
Артикул производителя:
CX3225GA32000D0PTVCC
Производитель/Бренд:
Ethertronics/AVX
Краткое описание:
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Производитель :
Ethertronics/AVX
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
32 MHz
Frequency Stability :
±150ppm
Frequency Tolerance :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.037" (0.95mm)
Load Capacitance :
8pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)