MC-306 32.7680K-K5: PURE SN
- Артикул производителя:
- MC-306 32.7680K-K5: PURE SN
- Краткое описание:
- CRYSTAL 32.7680KHZ 10PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 35 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±100ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.100" (2.54mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SOJ, 5.50mm pitch
- Size / Dimension :
- 0.315" L x 0.126" W (8.00mm x 3.20mm)