8Z-20.000MAHQ-T
- Артикул производителя:
- 8Z-20.000MAHQ-T
- Производитель/Бренд:
- TXC CORPORATION
- Краткое описание:
- CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
- Производитель :
- TXC CORPORATION
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 20 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.022" (0.55mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)