FA-118T 24.0000MD30V-AJ0
- Артикул производителя:
- FA-118T 24.0000MD30V-AJ0
- Краткое описание:
- CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 200 Ohms
- Frequency :
- 24 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.014" (0.35mm)
- Load Capacitance :
- 8pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)