ABM8W-41.6000MHZ-7-D1X-T3
- Артикул производителя:
- ABM8W-41.6000MHZ-7-D1X-T3
- Краткое описание:
- CRYSTAL 41.6000MHZ 7PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 30 Ohms
- Frequency :
- 41.6 MHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.030" (0.75mm)
- Load Capacitance :
- 7pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)