ABM8W-35.4160MHZ-7-B2U-T3
Артикул производителя:
ABM8W-35.4160MHZ-7-B2U-T3
Краткое описание:
CRYSTAL 35.4160MHZ 7PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
35.416 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.030" (0.75mm)
Load Capacitance :
7pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)