ABM8W-14.7457MHZ-6-B2U-T3
- Артикул производителя:
- ABM8W-14.7457MHZ-6-B2U-T3
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- CRYSTAL 14.7457MHZ 6PF SMD
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 14.7457 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.030" (0.75mm)
- Load Capacitance :
- 6pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)