ABM10W-24.5455MHZ-8-B1U-T3
- Артикул производителя:
- ABM10W-24.5455MHZ-8-B1U-T3
- Краткое описание:
- CRYSTAL 24.5455MHZ 8PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 24.5455 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Load Capacitance :
- 8pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)