ABM8W-33.3330MHZ-4-D2X-T3
- Артикул производителя:
- ABM8W-33.3330MHZ-4-D2X-T3
- Краткое описание:
- CRYSTAL 33.3330MHZ 4PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40 Ohms
- Frequency :
- 33.333 MHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.030" (0.75mm)
- Load Capacitance :
- 4pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)