ABM8W-24.9231MHZ-4-D2X-T3
Артикул производителя:
ABM8W-24.9231MHZ-4-D2X-T3
Краткое описание:
CRYSTAL 24.9231MHZ 4PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
24.9231 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.030" (0.75mm)
Load Capacitance :
4pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)