CSM1Z-A0B2C3-50-25.175D18
- Артикул производителя:
- CSM1Z-A0B2C3-50-25.175D18
- Производитель/Бренд:
- Cardinal Components Inc.
- Краткое описание:
- CRYSTAL 25.1750MHZ 18PF SMD
- Производитель :
- Cardinal Components Inc.
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 25.175 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.169" (4.30mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Package / Case :
- HC-49S
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)