ABM8-22.000MHZ-8-D2-T
- Артикул производителя:
- ABM8-22.000MHZ-8-D2-T
- Краткое описание:
- CRYSTAL 22.0000MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 22 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Load Capacitance :
- 8pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)