FA-128 32.0000MF12P-K5
- Артикул производителя:
- FA-128 32.0000MF12P-K5
- Производитель/Бренд:
- EPSON
- Краткое описание:
- FA-128 32.0000MF12P-K5: MINI XTL
- Производитель :
- EPSON
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 32 MHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±12ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Load Capacitance :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 75°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)