ABL-35.328MHZ-B1U-T
- Артикул производителя:
- ABL-35.328MHZ-B1U-T
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- CRYSTAL 35.3280MHZ 18PF TH
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40 Ohms
- Frequency :
- 35.328 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.138" (3.50mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- HC-49/US
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)