ABMM-16.9344MHZ-B2-T
Артикул производителя:
ABMM-16.9344MHZ-B2-T
Краткое описание:
CRYSTAL 16.9344MHZ 18PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
16.9344 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.051" (1.30mm)
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)