ECS-180.8-10-33QZ-TR
- Артикул производителя:
- ECS-180.8-10-33QZ-TR
- Краткое описание:
- CRYSTAL 18.0800MHZ 10PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 120 Ohms
- Frequency :
- 18.08 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±15ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)