ECS-196.875-10-30BQZ-TR
Артикул производителя:
ECS-196.875-10-30BQZ-TR
Производитель/Бренд:
ECS Inc.
Краткое описание:
CRYSTAL 19.6875MHZ 10PF SMD
Производитель :
ECS Inc.
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
19.6875 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±15ppm
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)