C7S-9.600-10-1530-X-R
- Артикул производителя:
- C7S-9.600-10-1530-X-R
- Производитель/Бренд:
- Aker Technology USA
- Краткое описание:
- CRYSTAL 9.6000MHZ 10PF SMD
- Производитель :
- Aker Technology USA
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 110 Ohms
- Frequency :
- 9.6 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±15ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.043" (1.10mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)