C5S-18.080-8-50100-X1-R
- Артикул производителя:
- C5S-18.080-8-50100-X1-R
- Производитель/Бренд:
- Aker Technology USA
- Краткое описание:
- CRYSTAL 18.0800MHZ 8PF SMD
- Производитель :
- Aker Technology USA
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 18.08 MHz
- Frequency Stability :
- ±100ppm
- Frequency Tolerance :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Load Capacitance :
- 8pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)