C16-54.240-8-1520-R
Артикул производителя:
C16-54.240-8-1520-R
Производитель/Бренд:
Aker Technology USA
Краткое описание:
CRYSTAL 54.2400MHZ 8PF SMD
Производитель :
Aker Technology USA
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
54.24 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±15ppm
Height - Seated (Max) :
0.016" (0.40mm)
Load Capacitance :
8pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)