C7S-7.3728-12-1520-R
Артикул производителя:
C7S-7.3728-12-1520-R
Краткое описание:
CRYSTAL 7.3728MHZ 12PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
110 Ohms
Frequency :
7.3728 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±15ppm
Height - Seated (Max) :
0.043" (1.10mm)
Load Capacitance :
12pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)