C7S-6.000-10-1520-R
Артикул производителя:
C7S-6.000-10-1520-R
Производитель/Бренд:
Aker Technology USA
Краткое описание:
CRYSTAL 6.0000MHZ 10PF SMD
Производитель :
Aker Technology USA
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
110 Ohms
Frequency :
6 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±15ppm
Height - Seated (Max) :
0.043" (1.10mm)
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)