ABLSG-10.240MHZ-D2Y-T
- Артикул производителя:
- ABLSG-10.240MHZ-D2Y-T
- Краткое описание:
- CRYSTAL 10.2400MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 10.24 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.165" (4.20mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)