C1E-31.250-8-1530-X-R
- Артикул производителя:
- C1E-31.250-8-1530-X-R
- Краткое описание:
- CRYSTAL 31.2500MHZ 8PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 80 Ohms
- Frequency :
- 31.25 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±15ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Load Capacitance :
- 8pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)