C1E-44.000-10-1520-R
- Артикул производителя:
- C1E-44.000-10-1520-R
- Краткое описание:
- CRYSTAL 44.0000MHZ 10PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 44 MHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Frequency Tolerance :
- ±15ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)