H130B-8.000-20-2030-EXT-TR
- Артикул производителя:
- H130B-8.000-20-2030-EXT-TR
- Краткое описание:
- CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 85 Ohms
- Frequency :
- 8 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Load Capacitance :
- 20pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)