R26-32.768-12.5-SMD-TR
- Артикул производителя:
- R26-32.768-12.5-SMD-TR
- Производитель/Бренд:
- Raltron Electronics
- Краткое описание:
- CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
- Производитель :
- Raltron Electronics
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 35 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.240" (6.10mm)
- Load Capacitance :
- 12.5pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Cylindrical Can, Radial
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.075" Dia (1.90mm)