C3E-33.333-12-1520-R
- Артикул производителя:
- C3E-33.333-12-1520-R
- Краткое описание:
- CRYSTAL 33.3330MHZ 12PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 33.333 MHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Frequency Tolerance :
- ±15ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.030" (0.75mm)
- Load Capacitance :
- 12pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)