RSM200S-32.768-6-TR-NS1
Артикул производителя:
RSM200S-32.768-6-TR-NS1
Производитель/Бренд:
Raltron Electronics
Краткое описание:
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Производитель :
Raltron Electronics
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
35 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.098" (2.50mm)
Load Capacitance :
6pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SOJ, 5.5mm pitch
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)