AS-8.192-20-3030-SMD-TR
- Артикул производителя:
- AS-8.192-20-3030-SMD-TR
- Производитель/Бренд:
- Raltron Electronics
- Краткое описание:
- CRYSTAL 8.1920MHZ 20PF SMD
- Производитель :
- Raltron Electronics
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 8.192 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.157" (4.00mm)
- Load Capacitance :
- 20pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- HC-49/US
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.472" L x 0.189" W (12.00mm x 4.80mm)