XRCGB24M000F1H24R0
- Артикул производителя:
- XRCGB24M000F1H24R0
- Производитель/Бренд:
- Murata Electronics
- Краткое описание:
- CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
- Производитель :
- Murata Electronics
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 80 Ohms
- Frequency :
- 24 MHz
- Frequency Stability :
- ±35ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Load Capacitance :
- 6pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 110°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Not For New Designs
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)