XL3ED8K5OI-111YXC-27M
- Артикул производителя:
- XL3ED8K5OI-111YXC-27M
- Производитель/Бренд:
- YXC
- Краткое описание:
- YSX221SL 27MHZ 12PF 10PPM XL3ED8
- Производитель :
- YXC
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 27 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppm
- Frequency Tolerance :
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Load Capacitance :
- 12pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.081" W (2.50mm x 2.05mm)