QT49S-15.360MBBK-T
- Артикул производителя:
- QT49S-15.360MBBK-T
- Производитель/Бренд:
- QST
- Краткое описание:
- HC49 XTAL 50ppm 50ppm 20pF
- Производитель :
- QST
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 30 Ohms
- Frequency :
- 15.36 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- Load Capacitance :
- 20pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- HC-49/US
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)