QT49S-54.000MBBK-T
- Артикул производителя:
- QT49S-54.000MBBK-T
- Краткое описание:
- HC49 XTAL 50ppm 50ppm 20pF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 54 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- Load Capacitance :
- 20pF
- Operating Mode :
- 3rd Overtone
- Size / Dimension :
- 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)