ABC2-8.000MHZ-20-D4Q-T
- Артикул производителя:
- ABC2-8.000MHZ-20-D4Q-T
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 45 Ohms
- Frequency :
- 8 MHz
- Frequency Stability :
- ±100ppm
- Frequency Tolerance :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.079" (2.00mm)
- Load Capacitance :
- 20pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.465" L x 0.217" W (11.80mm x 5.50mm)