ABMM2-25.000MHZ-T
- Артикул производителя:
- ABMM2-25.000MHZ-T
- Краткое описание:
- CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 25 MHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.047" (1.20mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension :
- 0.236" L x 0.142" W (6.00mm x 3.60mm)